Ara
Filters
Kapat

Koşullar & Uygulamalar

Genel Bilgilendirme

Sanal Mağaza A. Ş ‘ nin Biggrewards Hediye Sitesi üyelerine yönelik özel olarak tasarlamış olduğu www.biggrewards.com Hediye Sitesinde kullanıcılar Biggpuan ya da Para ( Kredi Kartı ) ile online ödeme yaparak alışveriş yapabilirler.

Biggrewards Hediye Sitesi ile ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi için 0216 538 52 68 no ‘ lu telefondan Çağrı Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Biggrewards Hediye Sitesi Sanal Mağaza Global Loyalty & E-Rewards tarafından yönetilmektedir. Detay için : http://www.sanalmagazakurumsal.com

 

Üyelik

Biggrewards programına üye olmak ve kazandığınız Biggpuan ‘ larınız ile birbirinden güzel ürünlere kavuşmak için lütfen aşağıdaki ÜYE OL linkine tıklayınız.
Başvurunuz sonrasında Yeni Üyelik talebiniz yetkililerce değerlendirilecek ve üyelik işleminiz onaylandıktan sonra www.biggrewards.com web sitesi üzerinden Biggpuan kullanarak ya da para ile satın alarak ürünlere ulaşabileceksiniz.

Lütfen Kullanıcı adı ve Şifre bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız.


Ürünler / Hediyeler
Biggrewards ‘ da Dünya ve Türkiye ‘ nin önde gelen markaları beğenilerinize sunulmuştur. Markalarımızı görmek için lütfen tıklayınız. Sitemizdeki marka ve ürünlerin devamlı olarak güncellendiğini unutmayınız. Seyahat ÜrünleriSanal Mağaza grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır. Biggtravel Seyahat Acentamıza 0216 404 11 33 telefondan ulaşabilirsiniz.Sipariş Verme

Siparişinizi vermek istediğiniz ürünün detay sayfasına giderek, Biggpuan veya Para karşılığına ulaşabilirsiniz.

Ürününüzü sepetinize eklemek için lütfen “ Sepete Ekle “ butonuna tıklayınız.

Sepetinizin içinde yer alan adetleri artırıp eksiltebilir veya istemediğiniz bir ürünü yanındaki “ Sil “ kısmına tıklayarak iptal edebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için öncelikle Hizmet ve Uygulama şartlarını okumalı ve bu sözleşmeyi kabul ediyorsanız “ Hizmet ve Uygulama şartlarını kabul ediyorum “ kutucuğunu tıklayarak ONAY vermelisiniz. Ardından Siparişi Tamamla butonuna basınız. ( Para ile ödemeler için Fatura adresi ve ) Kargo Teslimat adresi sayfalarını göreceksiniz. Lütfen bu alanları doldurunuz. Satış Sözleşmesi ve Kargo Teslimat adresi bilgilerini doldurmayan veya satış sözleşmemizi onaylamayan üyeler sitemizden alışveriş yapamazlar.

Kargo bedeli tarafınızdan talep edilecek. Kargo bedelini Biggpuan ya da Para ile ödeyebilirsiniz.

Siparişinizi sadece Biggpuan ile tamamlıyorsanız Sipariş ONAY ekranındaki Siparişi Tamamla butonuna basınız. Biggpuan ‘ nız hesabınızdan düşecek ve siparişiniz tamamlanacaktır.

Eğer bu aşamada Biggpuan provizyonu alınamadı, işlem başarısız ya da bir hata oluştu gibi mesajlar alırsanız bunların anlamı kartınızdan ilgili Biggpuan bedelinin çekilmediğini, siparişinizin başarısız olduğudur. Böyle bir durumda lütfen Çağrı Merkezimizi bilgilendiriniz.Koşullar & Uygulama

Biggrewards Hediye Sitesinde Biggpuan harcamak ya da Alışveriş yapmak isteyen üyeler için başlıca koşul ve şartlar aşağıdadır, sipariş verirken ürünler ile ilgili olarak lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz :

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Ürünler stoklarla sınırlıdır.

Katalogda yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

KDV, ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ayrıca Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler Biggpuan ve Para bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

Web sitemizde ürün Biggpuan ve TL değerleri günlük olarak değişmektedir.
Katalogda yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.
Kurulum gerektiren beyaz eşya ( Vestel, Bosch, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV, LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır. Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları teknik servis dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler.

Dijital Abonelikler için ( Spor, Film, vb. programların izlenmesi ) lütfen www.biggrewards.com web sitemizde ilgili ürün sayfasında yer alan detayları ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Dijital Hediye çekleri sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.

Seyahat Ürünleri Koşulları ve Uygulamaları

Sunulan tüm ürün ve hizmetler için Biggtravel kanalı ile rezervasyon yaptırmak zorunludur. Siparişin verilmesi ürün veya hizmetin müsaitliğini garanti etmez. Hizmet belgesi (Voucher) olmadan ilgili tesis hizmet vermek zorunda değildir.

Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karsılanır. Rezervasyonlar, uçak, otel, restoran ve ilgili tesislerdeki yer durumu ile sınırlıdır.

Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

Aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı veya tek kişilik odada kişi başı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (yarım pansiyon, oda kahvaltı, herşeydahil vb.) ayrıca belirtilerek sunulur. Çift kişilik odada kişi başı konaklama ürünlerinin minimum 2 adet alınması gerekmektedir.

Tur hizmetlerinde dahil olan bileşenler için lütfen ilgili seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.

Belirlenen ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yılbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.

Araç kiralamalarında araç kiralama firması resmi tatiller, özel günler, sömestr tatili, bayramlar, yilbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde minimum kiralama günü uygulaması yapabilir.

Kesin rezervasyonlar yapıldıktan ve Hizmet Belgesi verildikten sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra işleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

Ayrıca tüm hizmetlerin sağlanmasında Biggtravel’in kontrolü dışında gelişebilecek gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin vasıtayı kaçırması, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, seyahati hastalik vb. nedenlerle yarıda bırakması, kanunlara riayetsizlik etmesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iade talebinde bulunulamaz.

Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda vaat edilen hizmetin sağlanamamasından Biggtravel sorumlu değildir. Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

Belirtilen hizmetlere ait sipariş veren misafir, tüm koşullar uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Odalara giriş birinci gece konaklamasında, en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Son gün çıkısta ise otel odalarının saat 12.00’de bosaltılmış olması gerekmektedir.

Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kisi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır.

Uçuşların dahil turlarda iç hat uçuşlarından en az 3 saat önce, dış hat uçuşlarından en az 4 saat önce kalkış havalimanında olunması gerekmektedir.

Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

Rezervasyonların minimum 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmis olması gerekir.

Aksi belirtilmediği sürece tüm turlar Istanbul çıkıslıdır.

Dijital Hediye çekleri sipariş edildikten sonra iptal ve iade edilemez.

Garanti & İade & İptal

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.

Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin ürünle ilgili üretici veya satıcı firmalara başvurması gerekmektedir.

www.biggrewards.com ‘ dan alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

Özel Ürünler İçin İade Şartları:

Aşağıda yer alan ELEKTRONİK, CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR gibi ürünler siz değerli üyelerimize / müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya italatçı firmanin Yetkili Teknik servislerine başvurmanız gerekir.

Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

1 ) Telefon, fotoğraf makinesi, tasınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

2 ) Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

3 ) Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kisisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

4 ) Hediye Çekleri ( Basılı ve / veya Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları ) hiçbir şekilde iade edilemez.

5 ) Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar hiçbir şekilde iade edilemez.

6) Kulak İçi Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük cayma hakkı kapsamında DEĞİLDİR.”

7 ) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) hiçbir şekilde iade edilemez.

8 ) Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünlerin (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler).

 

İletişim

E-Mail : info@biggrewards.com
Çağrı Merkezi :
216 538 52 68